Seans Bilgileri

  • Psikolojik Danışmanlık

HATIRLATMA

  • Lütfen randevu alınız.

  • Verimli bir seans sürdürebilmek ve sizden sonraki randevuların aksamaması için lütfen randevularınıza zamanında geliniz. (İstanbul ve Bağdat Caddesi trafiğini hatırlayınız)

  • Randevunuza gelemeyeceğiniz durumlarda lütfen bir gün öncesinden bilgi veriniz

  • Karşılıklı saygı ve güvenin danışmanlık sürecinin önemli kavramları olduğunu hatırlayınız

  • Mümkünse seanslara 6 yaşından küçük çocuğunuzu getirmeyiniz. Sağlıklı bir seans gerçekleşmesini engellemektedir

  • İlgi ve güveninize teşekkür ederiz

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta İçi
TATAKER Psikolojik Danışmanlık
10.00
20.30
Cumartesi
TATAKER Psikolojik Danışmanlık
10.00
19.00
Pazar
TATAKER Psikolojik Danışmanlık
KAPALI
 

SEANS BİLGİLERİ

Bireysel Psikolojik Danışmanlık
1 Saat
250 TL.
Evlilik ve İlişki Terapisi
1 Saat 30 dakika
350 TL.
Cinsel Terapi
1 Saat
350 TL.
Online Terapi
1 Saat
250 TL.

PAKET PROGRAMLAR

Bireysel Paket
4 Seans
800 TL.
Çift Terapisi Paket
4 Seans
1.000 TL.
Online Terapi Paket
4 Seans
800 TL.

  • Paket programlarda 4 seanslık toplam ücret ilk seansta ödenmelidir
  • Paket programlarda ücret iadesi yoktur

SIK SORULAN SORULAR

 

Nasıl Randevu Alabilirim?
Psikolojik Destek Alma Konusunda Kararsızım
Her Seansta Ücret Ödemem Gerekiyor mu?
Hangi Uzmana Gitmem Gerektiğini Bilmiyorum
Toplam Kaç Seans Gelmem Gerekecek?
Bir Yakınımı Getirmek İstiyorum Ama Kendisi Destek Almak İstemiyor
Eşim Terapiye Gelmek İstemiyor. Onu Nasıl İkna Edebilirim?
Eşim Gelmezse Benim Tek Başıma Destek Almam İşe Yarar mı?
Eşimle Birlikte Gelmek İstiyoruz Ancak Yalnız Anlatmak İstediğim Şeyler de Var
Randevu Almadan Önce Tunç Bey'le Ön Görüşme Yapmamız Mümkün mü?
Psikolojik Destek Almak İçin Doğru Yerde miyim?
İhtiyaç Halinde Tunç Bey'e Ulaşabilir miyim?
Tunç TATAKER'le Nasıl İletişime Geçebilirim?

ETİK İLKELER

Gizlilik İlkesi

TATAKER Psikolojik Danışmanlık Merkezinde tüm danışan bilgileri üst düzey şifrelemeyle korunmaktadır. Danışanlara ait hiç bir bilgi 3. şahıslarla (akrabalık bağları olsa dahi) paylaşılmaz. Adli kurumların danışanla ilgili bilgi talep etmesi durumunda sadece teknik bilgiler rapor edilir. (seans tarihleri, genel konu vb.) Gizlilik İlkesi sadece kişinin kendisine ve çevresine zarar verme veya suç işleme ihtimallerinde bozulabilir.

Gönüllülük İlkesi

Psikolojik Danışmanlık tamamen GÖNÜLÜLÜK İLKESİ’ne göre sunulan profesyonel bir destektir. Kişinin sorunlarının farkında olması, sorunlarıyla yüzleşmesi ve psikolojik destek almayı istemesi son derece önemlidir. Kişinin aile, arkadaş veya akraba tarafından kandırılarak ve uzmanla gizli bir anlaşma yapılarak psikolojik danışmanlık sürecine çekilmeye çalışılması Gönüllülük İlkesine ters düştüğü gibi, bu tarz bir dolaylı destek vermeye çalışma kişiye hiç bir fayda sağlamayacaktır. Bu nedenle psikolojik destek almasını gerekli gördüğünüz bir yakınınız varsa ona sadece önerin ve kararı ona bırakın. Psikiyatrik sorunlar bu ilkenin dışındadır. 

Güven İlkesi

Psikolojik Danışmanlık karşılıklı saygı ve güven üzerine kurulu profesyonel bir destektir. Yıllar içinde pek çok danışanım bana şu soruyu yönelttiler : “Tunç Bey size güvenebilir miyim” Hiç bir uzman danışanına güvenilmez biri olduğunu söylemez. Benim yanıtımsa “Bana güvenip güvenemeyeceğinize siz karar verirsiniz” olmuştur genellikle. Bir uzmanın mesleki anlamda güvenilir olup olmadığını anlamanızın en iyi yolu o uzmandan daha önce destek almış gerçek kişilerin uzmanla ilgili yorumlarını incelemenizdir. Ayrıca uzmanın özel yaşamı, işine duyduğu saygı ve daha pek çok faktör ona güvenip güvenemeyeceğinizi anlamanızı sağlayacaktır. Güvenemediğiniz bir uzmana iç dünyanızı açmanız mümkün olamayacağından ondan alacağınız destek sizin için zaman ve para kaybı olacaktır.

Empati İlkesi

Psikolojik Danışmanlık sürecinde uzman, danışanına karşı içten, samimi ve empatik olmalıdır. Danışan uzmanın yanında kendisini güvende hissetmeli ve iç dünyasını asla yargılanmayacağından emin olarak içten ve samimi bir şekilde uzmana açabilmelidir. Bir çok uzman empatik yaklaşacağı sözünü verirken içten içe ya da mimikleriyle danışanını yargılar ve bunu danışana hissettirir. TATAKER Psikolojik Danışmanlık Merkezinde Tunç TATAKER ile danışmanlık sürecinde onunla paylaşacağınız hiç bir konuyla ilgili ASLA yargılanmayacağınıza emin olabilirsiniz. Bizler sizleri yargılamak için değil anlamak ve yardımcı olabilmek amacıyla bu mesleği yapmalıyız. Tunç TATAKER insan yaşamının öneminin farkında olarak mesleğini sürdürmektedir. Söylediği tek bir kelimenin, yansıtacağı tek bir duygunun bile danışanının yaşamındaki öneminin farkındadır. 

 

Doktorların neşterleri varsa bizim de kelimelerimiz aynı işlevi görür. Nasıl bir doktor yanlış bir damarı kestiğinde hastasını kaybederse bizim de tek bir yanlış kelimemiz, yorumumuz, danışanımızın yaşamına ciddi ve onarılmaz zararlar verebilir.

Tunç TATAKER

İlgili Makaleler

error: © Tüm Hakları Saklıdır